Vés al contingut (premeu Retorn)

Direcció i professorat

La Direcció acadèmica: Ignacio Corral Manuel de Villena.

L’Òrgan responsable del Màster està format per cinc membres del professorat de la UPC, que són els responsables de cada bloc de matèries: bloc genèric, blocs específics de tecnologia, formació professional i matemàtiques i bloc de Pràcticum.

La Unitat encarregada de l’organització del Màster és la Facultat d'Informàtica de Barcelona. En aquest sentit exerceix la gestió académico-administrativa dels estudis: preinscripció, matrícula, expedients i títols.

El professorat que participa en la impartició d’aquests estudis està format per personal docent i investigador de la UPC que pertany als diferents centres i departaments d’aquesta universitat i professorat associat adscrit a l’ICE, amb àmplia experiència professional en l’àmbit de l’ensenyament secundari i l’organització de centres docents.

Els centres de pràctiques: escollits per l’ICE entre els centres d’ensenyament secundària que són centres formadors del Departament d’Educació de la Generalitat.

Professorat

Almajano Pablos, Mª Pilar

Professora agregada

Departament d’Enginyeria Química

m.pilar.almajano@upc.edu

 

Amante García, Beatriz

Professora agregada

Departament de Projectes d’Enginyeria

beatriz.amante@upc.edu

 

Barreiro Taboada, Lidia

Institut de Ciències de l’Educació

 

Cussó Calabuig, Roser

Professora associada

Institut de Ciències de l’Educació

roser.cusso@upc.edu

 

Domingo Peña, Joan

Professor titular d’escola universitària

Departament d’enginyeria de sistemes, automàtica i informàtica industrial

joan.domingo@upc.edu

 

Farré Calpe, Francesc

Professor associat

Institut de Ciències de l’Educació

francesc.farre-calpe@upc.edu

 

Fernandez Ruiz, Rosanna

Professora associada

Institut de Ciències de l’Educació

rosanna.fernandez@upc.edu

 

Fernández Ruzafa, Josep

Professor titular

Eng.Sistemes, Automàtica i Inf.Ind.


Ferre Ferre, Lidia

Professora associada

Institut de Ciències de l’Educació

lidia.ferre@upc.edu


Garcia Calatayud, Gemma

Professora associada

Institut de Ciències de l’Educació

gemma.garcia.calatayud@upc.edu

 

Hernández Fernández, Antonio

Professor associat

Institut de Ciències de l’Educació

antonio.hernandez@upc.edu

 

Martínez García, Herminio

Professor agregat

Departament d’Enginyeria Electrònica

herminio.martinez@upc.edu

 

Olazaguirre Bernaus, Pere

Institut de Ciències de l’Educació


Pérez Moya, Montse
Professora associa
da

Departament d'Enginyeria Química

montserrat.perez-moya@upc.edu

 

Sanz Gómez, Maica

Professora associada

Institut de Ciències de l’Educació

maica.sanz@upc.edu

 

Vegas Masià, Maria Pilar

Institut de Ciències de l’Educació

 

Zurita Mon, Silvia

Institut de Ciències de l’Educació